Joaquin Phoenix ve Lady Gaga başrolde: ‘Joker: İkili Delilik’ filminden ilk poster: 18 yaş üstü olacak


2019 yılında gösterime giren ve gişe rekorları kıran “Joker”in devam filmi “Joker: Folie à Deux” (Joker: İkili Delilik) filminin ilk resmi posteri paylaşıldı.

Filmin ilk fragmanının da 9 Nisan’da yayınlanacağı açıklandı.

“Joker: İkili Delilik”te Arthur Fleck rolüne geri dönen Joaquin Phoenix’e başrolde Lady Gaga eşlik ediyor.

Todd Phillips’in yönetmen koltuğunda oturduğu filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Catherine Keener, Brendan Gleeson, Zazie Beetz ve Steve Coogan gibi oyuncular yer alıyor.

Hildur Guðnadóttir’e En İyi Film Müziği dalında Oscar ödülü kazandıran ilk filmin ardından devam filminde müzikal öğelere yer verileceği belirtildi.

İşte o poster…

Filmlere derecelendirme sağlayan kuruluş Motion Picture Association (Amerikan Sinema Filmleri Derneği), “Joker: Folie à Deux”nün (Joker: İkili Delilik) R dereceli, yani yetişkinlere yönelik olacağını duyurdu.

R rating olan bilinen derecelendirme, filmlerin yetişkin içerik içerdiği anlamına geliyor ve ABD’de 17 yaş altının bir ebeveyn olmadan izlemesini yasaklıyor.

WebTekno’nun aktardığı habere göre, Motion Picture Association, filme neden böyle bir derecelendirme verildiği ile ilgili detayları da paylaştı.

Buna göre film, bazı ciddi şiddet ögeleri içeriyor. Ayrıca cinsellik ve kısa süreli tam çıplaklık gibi içeriklere de sahip.

4 EKİM’DE VİZYONDA

Türkiye’deki dağıtımını TME Films’in üstlendiği, “Joker: İkili Delilik”, 4 Ekim’de vizyonda olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir